Světelný kořen

„Tato rostlina je coby jediná schopna ukládat do sebe světelný éter." Rudolf Steiner, 1924

Světelný kořen 2.png

Přejít na stránky

Keramická Dílna Eliáš

Posláním spolku Dílna Eliáš je pomáhat lidem s mentálním, fyzickým či kombinovaným postižením rozvíjet pracovní a sociální dovednosti v duchu našeho hesla "Každý něco dokáže". Vychází z antroposofie.

Přejít na stránky

AMWA.png

AMWA Organic

Malá česká rodinná firma již 12 let nabízí jen to nejkvalitnější a nejčistší, za nejdostupnější možné ceny.

Přejít na stránky

Zlatobyl.png

Spolek Zlatobýl 

Spolek pečuje o pozemky v Podkrkonoší a postupně je přetváří ve volně přístupné terapeutické zahrady. Vznikl v roce 2011 díky nadšení skupiny spolužáků, studentů umělecké terapie a léčebné pedagogiky na Akademii sociálního umění Tabor.

Přejít na stránky

Duhový motýl aneb rodina hravě, zdravě

Internetový obchod pro vaší tvořivou, aktivní a spokojenou rodinu, do značné míry inspirovaný Waldorfskou a Montessori pedagogikou.

Duhový motýl.png

Přejít na stránky

Sociálně terapeutická Dílna Gawain

Výrobky z ovčí vlny a dřeva je možné zde na Facebooku zarezervovat a k osobnímu vyzvednutí budou připravené v naší dílně na adrese Tusarova 49, Praha 7. Při větší objednávce (nad 1000 Kč) Vám můžeme výrobky zaslat poštou na Vaše náklady.

Gawain.png

Přejít na stránky

Svíčkařská dílna Camphill

Nabídka svící a dalších výrobků ze 100% včelího vosku. Camphill je označení pro komunity, kde v rodinné atmosféře společně žijí a pracují lidi "běžní" s lidmi se speciálními potřebami /často nazýváni "s postižením"/. Tato společenství jsou budována z podnětů léčebné pedagogiky Rudolfa Steinera. 

Přejít na stránky

Svobodný statek na soutoku o.p.s.

Obecně prospěšná společnost Svobodný statek na soutoku je společenství fungující na principu sociálního podniku. Naše výrobky jsou spolutvořeny lidmi se zdravotním hendikepem. Naleznete zde naše vlastní Bio výrobky z naší Bio zpracovny. Většina surovin pochází z našeho statku, který je založen na Bio-dynamických principech. 

živé ze soutoku.png

Přejít na stránky

Via Roseta o.p.s.

Obecně prospěšná společnost Via Roseta má poslání pomáhat lidem s mentálním a kombinovaným postižením a lidem s duševním onemocněním. Vychází z Anthroposofie. Spravuje sociální službu Eliášův obchod a provozuje sociální službu Ateliér Via Roseta.

Přejít na stránky

Svatoshoes

Malá ševcovská dílna v podhůří Krkonoš, jejíž filosofií je poctivá, nozepřátelská bota, která dobře (a dlouho) slouží svému nositeli v jeho pozemském putování. 

Svatoshoes.png

Přejít na stránky

Sociálně terapeutická Dílna Jinan

Je součástí školy pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Nabízí sociální začlenění dospělým lidem s vážným handicapem, který jim znemožňuje běžné pracovní zařazení. Práce v dílně se zaměřuje na práci na zahradě, práci se dřevem, tkaní, šití a barvení textilních materiálů, prodej výrobků dílny. 

Dílna Jinan.png

Franesa

U nás najdete anthroposofické (a spřízněné) knihy od různých vydavatelů. Děláme všechno pro to, abychom pro Vás soustředili nabídku a usnadnili Vám tak přístup k anthroposofické literatuře. Anthroposofické knihy také vydáváme. 

Přejít na stránky